Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
OXO Music Festival    Armada
27 Nisan 2019 @ 15:30 - 23:30
65 TL Bilet Al

Ankara’da yapılmış en büyük ve görkemli müzik festivali olma özelliğine sahip OXO Music Festival 27 Nisan 2019 tarihinde Armada AVM’de gerçekleşiyor.

OXO DJ Academy & Agency tarafından gerçekleşecek olan OXO Music Festival dünyaca ünlü Dj’ler Ofenbach ve Milk&Sugar’ın yanı sıra Türkiye’nin en popüler Dj’lerini sizlerle buluşturuyor. Sadece Dj performansından farkı olarak eşsiz sahnesi, dans, ışık, lazer gösterileri ve sürpriz şovlarıyla kendine has konsepti ile 27 Nisan Cumartesi günü Armada AVM’nin 8000 kişilik açık alanında sizlerle buluşuyor.

Katılımcılar:
Ofenbach
Milk&Sugar
Abdullah İnal
Levent Özkazanç
K-Billy
Berkcan Demir
Tarık Sarul
Elvice

İndirimli Bilet Al

<br>
İndirimli Bilet Al

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.Detaylar

Tarih:
27 Nisan 2019
Saat:
15:30 - 23:30
Ücret:
65 TL
Bilet Al
Etiketler:
   

Mekan

Armada
Eskişehir Yolu No: 6 Söğütözü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?