Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Patron | Up Lost Pub
11 Ekim Cuma @ 22:00 - 02:00 
Ücretsiz

Etkinlik Navigation

Patron, birbirinden sevilen Türkçe ve yabancı rock şarkıları ve Rammstein özel repertuarıyla bu gece Up Lost Performance sahnesinde.

Not: + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Patron, 2010 Yılında kuruldu. Özellikle Rammstein cover’larıyla tanınmışlar ve sevilmişlerdir. Alternatif Rock, Pop Rock, Rock cover’larından oluşan bir repertuarları vardır. Mali Bayraktaroğlu (vokal) Eren Malçok (gitar & vokal) Rıza Perçin (bass & vokal) Mete Alta (davul & altyapı)

İletişim Numarası: (0312) 432 49 19


Patron tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
11 Ekim Cuma
Saat:
22:00 - 02:00
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Up Lost Pub
Kızılay Mahallesi, 109. Sk. No:17 D:8
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 432 49 19
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?