Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Freddie Mercury Show    IF Performance Hall
19 Mart Perşembe ✱ 21:3000:30
19 TL

Queen Tribute grubu olan A Kind of Vision “Freddie Mercury Show” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 30 TL yerine 19 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Sesi, fiziği ve sahne şovunun Queen grubu performanslarına benzerliği ile şaşırtan “A Kind of Vision” sizlerle... Grubun seslendirdiği Queen şarkıları ve sahne enerjisi ile Freddie Mercury Ankaradaymışçasına bir gece geçirmek için, sizi de Freddie Mercury Show’a bekliyoruz. A Kind of Vision grubu 2012'de piyano vokal Yunuscan Kaya, gitar Orçun Büker, bas ve geri vokal Ulaş Tercan ve davul geri vokalde Gökhan Çimen olarak yola koyuldu. Grup, Türkiye'de birçok mekanda konserler vermektedir ve efsane grup Queen'in müziğini insanlara tekrar tattırmak ve yeni nesillere tanıtmak amacıyla yoluna devam etmektedir. Ayrıca grup, stüdyo kayıtları da almaktadır. Piyano-vokal: Yunuscan Kaya Gitar: Orçun Büker Davul-Geri Vokal: Gökhan Çimen Bas gitar-Geri Vokal: Ulaş Tercan

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 418 95 06


A Kind Of Vision tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
19 Mart Perşembe
Saat:
21:30 ➔ 00:30
Ücret:
19 TL
Etiketler:
    

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X