Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
RAW + Ret (DJ set) | Haymatlos
10 Mayıs Cuma @ 21:21 - 01:01
Ücretsiz

Ret //22:00-00:00

Istanbul ve ya Türkiye’nin müzik sahnesinin ne genç ne yükselen ismi ümit üret’in kendini en rahat hissettiği procesi ret’te yapmaya çalıştığı şey bir diğer en rahat hissetiği projenin parçası olduğu bankpank’la çok da ayrışmayan bir ‘’bunları bir araya getirir, üst üste koyar çalarsam çok iyi olur’’ fikridir. En zevk aldığı şeylerden bir tanesi backing track’ler–arkalık, altlık- üzerine yerleştirdiği birbirinden alakasız duyulabilecek müzik parçası olmasına gerek yok sample’ları (numune), ya da müzik parçalarını (klasik çok sesli batı müziği de olabilir bir polis radyosu da ya da ağıt) kaynaştırarak paylaşmaktır. Güncel olmayan eski parçaları tekrar gündeme getirmekten zevk alır. Müziği evrensel bir dil olarak duymaz ama sesin evrenselliğine inanır. Bu bir inanç olduğu için her zaman sorgulanabilir. Tür vermenin mübah ve katii surette gerekli olduğu sanısıyla elektroakustik-noise-punkrock-speedcore-rhytmicnoise havaları kendi içinde bir ayarda sunulabilir. Stravinsky kesin çalacak çünkü bahar geldi.

*RAW //00:00-01:00

RAW yaratıcılığı kendine özgü yöntemlerle ifade etmek için yola çıkmış bir ses ve görüntü grubudur. Kullandıkları ses ve görüntü ham maddelerini eş zamanlı olarak programlayarak (live-coding) canlı performansa dönüştüren ekip Selçuk ARTUT (Replikas) ve Alp TUĞAN’dan oluşmaktadır.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0544) 514 10 35 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.Detaylar

Tarih:
10 Mayıs Cuma
Saat:
21:21 - 01:01
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
   

Mekan

Haymatlos
Kavaklıdere Mahallesi, Konur Sk. 73/B
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0544) 514 10 35
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?