Yükleniyor Etkinlikler
Resul Dindar | MEB Şura Salonu
1 Kasım Cuma @ 20:30 - 23:00
56 TL Bilet Al

KALAN SÜRE

1594823
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Etkinlik Navigation

Resul Dindar, Karadeniz müziğinin sevilen şarkılarını MEB Şura Salonu sahnesinde seslendirecek.

Bu konser için sınırlı sayıda 80 TL yerine 56 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
Not: + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.
Resul Dindar, 1982'de Hopa, Artvin'de doğmuş Türk halk müziği ses sanatçısı. 2008 yılı Temmuz ayında arkadaşlarıyla birlikte Karmate (değirmen) grubunu kurdu ve grubun solistliğini yaptı. Karmate, Nani ve Nayino adlı iki albüm çıkardı. Resul Dindar gruptan 2012 yılında ayrılarak müziğe tek başına devam etme kararı aldı ve 1 Nisan 2013 tarihinde Divane adlı ilk solo albümünü yayınladı. Resul Dindar'ın seslendirdiği eserler Türkçenin yanı sıra, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde konuşulan Lazca, Megrelce, Gürcüce ve Hemşince gibi dilleri de kapsamaktadır. Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Resul Dindar, 2008 yılında Karmate isimli grubu ile "Nani" ve "Nayino" adlarıyla iki albüm çıkarttı. 2013 yılında "Divane" adlı ilk solo albümünü ve ardından 2014 yılında "Dalgalan Karadeniz" albümünü hayranlarıyla buluştu. Karadeniz müziğinin haykırışı ile iz sürmüş asli ritmine ulaşana kadar verdiği konserlerle hayranlarıyla kucaklaşmaya devam ediyor.

İletişim Numarası: (0312) 413 38 50


Resul Dindar tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
1 Kasım Cuma
Saat:
20:30 - 23:00
Ücret:
56 TL
Bilet Al
Etiketler:
   

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

MEB Şura Salonu
Emniyet Mahallesi, Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cd
Yenimahalle, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 413 38 50
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?