Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
SAMM’s bistro & Hotel SAMM Yılbaşı Özel    SAMM’s bistro
31 Aralık 2019 @ 20:30 - 02:00

SAMM’s bistro & Hotel SAMM Yılbaşı Özel programı sizlerle.

Tel: 0312 447 90 00

Her saniyesi keyifli ve eğlenceli geçecek muhteşem bir yeni yıl kutlamasına davetlisiniz! SAMM’s bistro sizlere müzik, eğlence, zengin menü ve Hotel SAMM’de konaklama seçeneği ile unutulmaz bir gece yaşatacak. 31 Aralık’ta sahnede Meriç Çalışan – Berk Kurdoğlu olacak ve onların mükemmel performansıyla büyü başlayacak. Gece, Coverangers müzik grubu renkli ve zengin sahnesiyle devam edecek. Ankara’da yaşanacak en özel yılbaşı kutlamasının adresi yine SAMM’s bistro olacak.

Coverangers grubu kapsamında, Meriç Çalışan (vokal),Terry Jorrys (vokal), Umut Er (vokal, gitar), Tarık Temüge (sax), Berk Kurdoğlu (piyano), Gökhan Över (bas), Serkan Alagök (davul) sizlerle olaracak.

Coverangers 2013 yılından bu yana caz standarları ve popüler müziğin hit olmuş şarkılarının farklı aranjmanlarını çalmaktadır. Grup; enstrümanlar, vokaller, tarzı ve repertuar seçimi ile sevilen müzik grubu Post-Modern Jukebox ile benzer bir çizgi sergilemektedir.

Mekan ve otelimizin butik olduğunu, sınırlı sayıda konuk ağırlayabildiğimizi anımsatalım; rezervasyon için gecikmeyin.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 447 90 00


CoveRangers tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
31 Aralık 2019
Saat:
20:30 - 02:00
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?