Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Onur Ataman Quartet    SAMM’s bistro
15 Şubat Cumartesi @ 20:30 - 23:30

Etkinlik Navigation

Onur Ataman Quartet çok özel bir caz performansıyla sizleri SAMM’s bistro’da bekliyor.

SAMM’s bistro da Cumartesi Akşamı Onur Ataman, oldukça organik ve spontane şekilde “an” içerisinde gelişen doğaçlamalar ve yeni düzenlemeler çalacağı bir performansa imza atacak.

Onur Ataman Hollanda Kraliyet Konservatuvarı, master derecesi mezunudur. Gitar çalımı ve besteleri geniş bir müzik yelpazesinden etkilenmiştir. Ataman’ın gitar ve beste stili oldukça renkli ve benzersiz bir şekilde geleneksel caz müziği ve kendi özel öngörüleri ile birlikte modern bir yaklaşım ile harmanlanmıştır. Yeni albüm çalışmalarını sürdüren Ataman, aynı zamanda Avrupa ve Türkiye’de “Caz ve İnovasyon Projesi” adlı eğitim ve farkındalık projesini yürütüyor.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
+ Bu etkinliğin ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.
+ Rezervasyon yapmanız önerilir.

(0312) 447 90 00


Cansu Nihal Akarsu tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
15 Şubat Cumartesi
Saat:
20:30 - 23:30
Etiketler:
 

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X