Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Bir Bilet İki Konser: Sascha Ley & Laurent Payfert – Buket Bengisu & Doğan Kospançalı    Yılmaz Güney Sahnesi
3 Mayıs Cuma @ 20:00 - 23:30

Lüksemburg’lu müzisyenler Sascha Ley & Laurent Payfert festival sahnesinde ilk defa yer alacaklar. Bir kadın ve bir erkek, vokalleri ve kontrbas seslerini birleştiren ince bir sanat ile sahnede buluşacak. Rüya gibi, düşündürücü bir müzik ile deneysel, geliştirilmiş bir vokal ve enstrumental teknikler harmanlanıyor. Bu konserin gerçekleşmesinde katkılarından ötürü Lüksemburg Büyükelçiliği’ne ve Çankaya Belediyesi’ne teşekkür ederiz.

Sascha Ley Vokal / Vocal
Laurent Payfert kontrbas – vokal / bass – vocal

“İki evli müzisyenden dayanılmaz hafiflikte bir aşk öyküsü”

23. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde güçlü güçlü yorumcu Buket Bengisu ile deneyimli müzisyen Doğan Kospançalı bu kez piyanoda Uraz Kıvaner eşliğinde karşımızda.
Barbra Streisand, Harry Connick JR., Michel Legrand, Lucio Battisti ve daha bir çok sanatçıdan sevgi, aşk, ihtiras, evlilik, ayrılık ve hatta kavuşamamaya dair yaşanmışlık dolu şarkılar. Katkılarından ötürü Caz Derneği’ne ve Çankaya Belediyesi’ne teşekkür ederiz.

Buket Bengisu Vokal / Vocal
Doğan Kospançalı Vokal / Vocal
Uraz Kıvaner Piyano / Piano

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 231 19 38
Detaylar

Tarih:
3 Mayıs Cuma
Saat:
20:00 - 23:30
Bilet Al
Etiketler:
  

Mekan

Yılmaz Güney Sahnesi
Maltepe Mahallesi, Müjde Sk. No: 16
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 231 19 38
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?