Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Senem Diyici ile Sesin Etrafında | Bilkent Station
11 Mayıs 2018 @ 14:00 - 16:00

22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde bugün.

Senem Diyici ile Sesin Etrafında

Sesle kendini tanımak ve tanımlamak… Ses, konuşarak veya şarkı söyleyerek, en derindeki benliğimizin bir ifadesidir. Kelimelerin, anlamların, melodilerin ötesinde, ses bizim kim olduğumuzun yansımasıdır. Senem Diyici, ‘Sesin Etrafında’ başlıklı atölye çalışmasıyla festivale yeni bir soluk kazandırıyor.

Sesiniz hoşunuza gidiyor mu? Onunla kendinizi iyi hissediyor musunuz? Sesinizi kullanırken enerji ve duygularınızı kontrol ediyor musunuz? Konuşurken ya da şarkı söylerken nefes ritminizin ve beden duruşunuzun farkında mısınız? Sesinizi kullanarak iletmek istediklerinizi gerçekten iletebildiğinize emin misiniz?

Eğer sesinizin kalitesinden veya onu nasıl kullandığınızdan memnun değilseniz, emin olun ki çalışmayla düzelebilir. Profesyonel bir deneyimin dışında, bu çalışma sayesinde çok hızlı bir şeklide sesinizi, her şeyden önemlisi kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.


Senem Diyici tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
11 Mayıs 2018
Saat:
14:00 - 16:00
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

Bilkent Station
Üniversiteliler Mah. 1597. Cd. No:3
Ankara,
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?