Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
SenfoRock    Bilkent Otel ve Konferans Salonu
18 Ekim 2019 @ 20:30 - 23:30
120 TL Bilet Al

Musa Göçmen’in Senfonik Rock projesi SenfoRock Bilkent Otel sahnesinde.

45 kişilik kadrosuyla “SENFOROCK” Dünya çapında büyük senfonik rock konserleri yönetmiş, kayıtlar gerçekleştirmiş sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen, harika bir senfonik rock projesini dinleyicilerle buluşuyor. Gerçekleştirildiği her şehirde bir Rock Hareketi olarak sahneye çıkan SENFOROCK, Senfonik orkestra, ülkemizde rock müziğin öne çıkmış konuk solistleri ve tamamen rock fanlarından oluşan amatör rock korosu ile dev bir kadro ile sahnede yer alıyor.

Efsane grupların efsane şarkılarının hiçbir yerde duyamayacağınız yepyeni senfonik düzenlemeleriyle Senforock Türkiye’de ve dünyada ilk kez gerçekleştirildi.

Senforock, bir Rock Müzik hareketidir. Rock / Türk Rock ve Metal müziğin efsane şarkılarının, senfonik orkestra, rock band ve solistler ile Türkiye’de ve dünyada ilk defa gerçekleştirilmiştir.

Senforock, yurtdışı turnesinden önce, fikrinin doğduğu Ankara’da ilk konserini verdi. Daha sonra birçok yerde seyirciyle buluştu. Senfonik rock orkestrası, dünyada büyük senfonik rock konserlerini yönetmiş, kayıtlar gerçekleştirmiş orkestra şefi Musa Göçmen yönetiminde harika bir şov ile sahnede.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 266 46 86


SenfoRock tüm konserleri
Musa Göçmen tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
18 Ekim 2019
Saat:
20:30 - 23:30
Ücret:
120 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Bilkent Otel ve Konferans Salonu
Üniversiteler Mh., İhsan Doğramacı Blv No:6
Çankaya, / Ankara
(0312) 266 46 86
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?