Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
SenfoRock | Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi
7 Mayıs Salı @ 21:00 - 23:30

Musa Göçmen’in Senfonik Rock projesi SenfoRock MEB Şura Salonu sahnesinde.

45 kişilik kadrosuyla “SENFOROCK” Dünya çapında büyük senfonik rock konserleri yönetmiş, kayıtlar gerçekleştirmiş sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen, harika bir senfonik rock projesini dinleyicilerle buluşuyor. Gerçekleştirildiği her şehirde bir Rock Hareketi olarak sahneye çıkan SENFOROCK, Senfonik orkestra, ülkemizde rock müziğin öne çıkmış konuk solistleri ve tamamen rock fanlarından oluşan amatör rock korosu ile dev bir kadro ile sahnede yer alıyor.

Efsane grupların efsane şarkılarının hiçbir yerde duyamayacağınız yepyeni senfonik düzenlemeleriyle Senforock Türkiye’de ve dünyada ilk kez gerçekleştirildi.

Senforock, bir Rock Müzik hareketidir. Rock / Türk Rock ve Metal müziğin efsane şarkılarının, senfonik orkestra, rock band ve solistler ile Türkiye’de ve dünyada ilk defa gerçekleştirilmiştir.

Senforock, yurtdışı turnesinden önce, fikrinin doğduğu Ankara’da ilk konserini verdi. Daha sonra birçok yerde seyirciyle buluştu. Senfonik rock orkestrası, dünyada büyük senfonik rock konserlerini yönetmiş, kayıtlar gerçekleştirmiş orkestra şefi Musa Göçmen yönetiminde harika bir şov ile sahnede. Takipte kalın!

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Detaylar

İletişim Numarası: (0312) 344 08 98 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


SenfoRock tüm konserleri
Musa Göçmen tüm konserleri

Detaylar

Tarih:
7 Mayıs Salı
Saat:
21:00 - 23:30
Etiketler:
  

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, No: 50
Yenimahalle, / Ankara
(0312) 344 08 98
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?