Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Serhat Çınar’s Band | Noxus
17 Ekim 2017 @ 21:30 - 23:59
?

Serhat Çınar’s Band 17 Ekim Salı 21:30’da Noxus sahnesinde…

Serhat Çınar’s Band proje odaklı olup 2017 yılının başlarında Bilgehan Serhat Çınar tarafından hayata geçirilen Rock grubudur. Uzun bir planlama ve müzisyen arayışının sonunda gruba Buğra Şahin, Berkay Başol ve Alper Erdem dahil oldu. Dinleyicilerine kaliteli müzik dinletme ve onları zamanda yolculuğa çıkartma mottosuyla yola çıkan grup, rock ezgilerinin yanında unutulmaya yüz tutmuş parçalara kendine has tarzıyla hayat vermektedir.

Üyeler

Vokal/Ritim Gitar: Bilgehan Serhat Çınar
Gitar: Buğra Şahin
Bas gitar: Berkay Başol
Davul: Alper Erdem

İletişim Numarası: (0312) 419 80 09 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.Serhat Çınar’s Band
sen de alkışla
Bu etkinlik 409 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
17 Ekim 2017
Saat:
21:30 - 23:59
Ücret:
?
Etiketler:

Mekan

Noxus
Meşrutiyet Mahallesi, Selanik-2 Cad. No: 78/A, Kızılay
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 419 80 09
Mekanın İnternet Sitesi

Organizatör

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?