Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Sibel Köse & Kamil Erdem | Route
22 Şubat Cuma @ 21:00 - 23:00
30 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Jazz sanatçıları Sibel Köse ve Kamil Erdem, MedaKitap yayınlarının katkılarıyla 22 Şubat’ta Route Ankara sahnesinde.
Jazz: Sibel Köse-Kamil Erdem Duo

Sibel Köse Türkiye’nin önde gelen caz şarkıcılarındandır. Yorumları zengin ve derinliklidir; bir doğaçlama ustasıdır. ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde öğrenci olduğu yıllarda profesyonel olarak şarkı söylemeye başladı. Bir yandan caz ustalarıyla çalışarak deneyim kazanırken, diğer yandan uluslararası seminerlere ve yaz okullarına katıldı, festivallerde yer aldı.

Müziğe klasik gitarla başlayan Kamil Erdem, zamanla caza ve temel seslere duyduğu ilginin etkisiyle basgitar ve kontrbasa yöneldi. Erdem 1990’da Asiaminor topluluğunu kurdu. Kamil Erdem, farklı türlerdeki uluslararası projelerde birçok Avrupalı, Orta Doğulu ve Amerikalı müzisyenlerle konser ve albüm çalışmaları yapmıştır.

İşte, bu iki sanatçı bir araya geliyor. MedaKitap yayınlarının katkılarıyla düzenlenen jazz buluşması Ankara’da Route Sahne’de gerçekleştirilecek. Bu buluşmaya katılan her konuğa MedaKitap yayınlarının Jazz, Janis’in Yüzleri, Denize Doğru, Yeryüzü Derdini Anlatmadan Önceydi adlı şiir kitaplarından bir tanesi armağan edilecektir.

Giriş: 30 TL.
Biletler Route Gişe ve Biletix’te..

Not: + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Sibel Köse'nin tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

İletişim Numarası: (0312) 424 00 23


Sibel Köse tüm konserleri
Kamil Erdem tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
22 Şubat Cuma
Saat:
21:00 - 23:00
Ücret:
30 TL
Bilet Al
Etiketler:
 

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Route
Meşrutiyet Mahallesi, Selanik-2. Cd. No:70
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 424 00 23
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?