Yükleniyor Etkinlikler
Sibel Köse feat Somel Trio    Sheraton Hotel
22 Şubat Cumartesi @ 21:00 - 23:30
85 TL

KALAN SÜRE

208840
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Etkinlik Navigation

Caz müziğin başarılı isimlerinden biri olan Sibel Köse, 22 Şubat akşamı The Clubhouse Jazz Bar’da Ankaralı müzikseverler ile buluşuyor.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde öğrenci olduğu yıllarda profesyonel olarak şarkı söylemeye başlayan sanatçı, Zamosc Uluslararası Caz Vokalistleri Yarışması’na katılarak Birincilik Ödülü kazanmıştır. Sibel Köse düzenli olarak önde gelen caz müzisyenlerinin eşliğinde konserler vermekte, albümlerde yer almakta, festivallere, radyo ve TV programlarına katılmaktadır. Bugüne dek Polonya, Fransa, Hollanda, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Estonya, İspanya, Kuveyt, Bahreyn, Dubai, Rusya, Senegal, Fas ve Güney Afrika’da şarkı söylemiştir. Köse’nin bir müzisyen olarak sahip olduğu yetenek ve beceri, öğretmenlik hüneri ve caz müziğine adanmışlığıyla Türkiye’de caz müziğinin gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak üzere düzenlediği “Caz Vokal Atölyeleri”nde birleşmektedir.

(0312) 457 60 00


Sibel Köse tüm konserleri
Somel Trio tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
22 Şubat Cumartesi
Saat:
21:00 - 23:30
Ücret:
85 TL
Etiketler:
 

Mekan

Sheraton Hotel
avaklıdere, Şht. Ömer Haluk Sipahioğlu Sk.
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 457 60 00

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X