Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Simge Pınar | IF Performance Hall
21 Mayıs Salı @ 22:00 - 00:30
20 TL Bilet Al

Simge Pınar 21 Mayıs’ta Ankaralı sevenleriyle buluşuyor.

Simge Pınar 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü son sınıfta iken, bir yandanda iş aradığını belirten Simge Pınar, o dönemde Gümüşlük Akademisi’nde Harun Tekin‘in gerçekleştirdiği atölyeye başlamıştır. Atölye’nin son gününde cesaretini toplayarak bir şarkısını dinletmiş, ardından Harun Tekin’in bence sen müzik yapmalısın sözü ve o andan itibaren arkasında durması ile müzik kariyerine adım atmıştır.

Günümüzde söz yazarı ve şarkıcı olarak çalışmalarını sürdürmüş, üniversite eğitiminin ardından bir süre kurumsal bir şirkette çalışmış ancak yolu Harun Tekin ile kesişince hayalini kurduğu müzik sektörüne ağırlık vermiştir. Sofar İstanbul’da ilk konserini veren Simge Pınar, sıkı bir edebiyat takipçisi, film aşığı ve kitap severdir.

2018 yılında ise söz ve müziği kendisine ait olan, düzenlemeleri ise Harun Tekin’e ait olan ilk teklisi Biz Hep Aynı’yı müzik severler ile buluşturmuştur. Youtube üzerinden video klibi yayınlanan şarkının yönetmenliğini ise Emir Yargın üstlenmiştir. Ayrıca Biz Hep Aynı isimli şarkıya tüm dijital platformlardan ulaşmak mümkündür.

İndirimli Bilet Al

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Detaylar

Gaye Su Akyol'un tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

İletişim Numarası: (0312) 418 95 06 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Gaye Su Akyol tüm konserleri

Detaylar

Tarih:
21 Mayıs Salı
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
20 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?