Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Sinağrit Baba    IF Performance Hall
14 Ocak Salı @ 20:00 - 00:30
20 TL

Sinağrit Baba ve Boyalı Kuş IF Performance Hall sahnesinde.

Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Sinağrit Baba, 2013'ten bu yana müzik çalışmalarını sürdüren ve bu sene Ekin Özek, Samet Karadeniz, Fethi Yıldırım ve Barış Ofluoğlu ile son halini almış bir güvercin curnatasıdır. Ürettiği müziği 'seküler hafif müzik' başlığıyla tanımlayan Sinağrit Baba, doğru batılılaşmış yerlerde sahe alır. Çoğunluğu kendi şarkılarından oluşan repertuvarlarında, renklerini sevdikleri kimi cover'lar da bulunmaktadır. Fethi Yıldırım: Ritm Gitar, Vokal Ekin Özek: Tenor Saksafon Samet Karadeniz: Elektrik Gitar, Perdesiz Gitar, Kopuz, Vokal

(0312) 418 95 06


Sinağrit Baba tüm konserleri
Boyalı Kuş tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
14 Ocak Salı
Saat:
20:00 - 00:30
Ücret:
20 TL
Etiketler:
  

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?