Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Slang | IF Performance Hall
11 Ekim Cuma @ 00:30 
Ücretsiz

Etkinlik Navigation

Enerjik sahne performansı ve progressive Pop&Rock repertuarı ile Slang bu gece ve her perşembe saat 00.30’da IF PERFORMANCE Hall sahnesinde sizlerle…

Slang, 15 yıldır birlikte çalan 3 müzisyenin, içinde bulunduğu şartlara göre vokalist değiştirmeleri sonucunda farklı isimlerle sektörde yer alıp, sonrasında Mert Akgün’ün katılımı sonucunda 4 yıldır aynı kadro ile çalan evrimini tamamlamış gruptur.

Gözen Vural, 2008’den bu yana elektronik, rock, rnb, pop tarzlarında farklı pek çok grupla, pek çok farklı şehirde sahne almaktadır. 2011-2016 yılları arasında İskender Paydaş’ın vokalliğini yapmış; Tarkan, Şebnem Ferah gibi önemli isimlerin de bulunduğu İskender Paydaş’ın Zamansız Şarkılar 2 albümünde Hiçbir Şey Olmaz adlı şarkıyı seslendirmiştir. Şu anda Slang ile müzik çalışmalarına aktif olarak devam etmektedir.

Repertuarında genellikle 2000 sonrası Pop, Pop Rock ve Rock parçalar yer almaktadır.
Rihanna, Daft Punk, Katy Perry, Lady Gaga, Bruno Mars gibi sanatçıların şarkılarına sahip olduğundan daha rock soundla yer vermektedir. Onlar dışında küçük bir kısımda ise 90’ların Türk ve Yabancı Rock müziği de yer almaktadır. Metallica, Rage Aganist The Machine, Özlem Tekin, Manga, Çilekeş vb.

Not: + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Slang, 15 yıldır birlikte çalan 3 müzisyenin, içinde bulunduğu şartlara göre vokalist değiştirmeleri sonucunda farklı isimlerle sektörde yer alıp, sonrasında Mert Akgün'ün katılımı sonucunda 4 yıldır aynı kadro ile çalan evrimini tamamlamış gruptur. Gözen Vural, 2008'den bu yana elektronik, rock, rnb, pop tarzlarında farklı pek çok grupla, pek çok farklı şehirde sahne almaktadır. 2011-2016 yılları arasında İskender Paydaş'ın vokalliğini yapmış; Tarkan, Şebnem Ferah gibi önemli isimlerin de bulunduğu İskender Paydaş'ın Zamansız Şarkılar 2 albümünde Hiçbir Şey Olmaz adlı şarkıyı seslendirmiştir. Şu anda Slang ile müzik çalışmalarına aktif olarak devam etmektedir. Repertuarında genellikle 2000 sonrası Pop, Pop Rock ve Rock parçalar yer almaktadır. Rihanna, Daft Punk, Katy Perry, Lady Gaga, Bruno Mars gibi sanatçıların şarkılarına sahip olduğundan daha rock soundla yer vermektedir. Onlar dışında küçük bir kısımda ise 90'ların Türk ve Yabancı Rock müziği de yer almaktadır. Metallica, Rage Aganist The Machine, Özlem Tekin, Manga, Çilekeş vb.

İletişim Numarası: (0312) 418 95 06


Slang tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
11 Ekim Cuma
Saat:
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?