Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Table Records Presents: xanah · Okay Vivian · Eylül Deniz | Haymatlos
31 Mayıs Cuma @ 21:21 - 01:00
Ücretsiz

Table Records Presents: Xanah – Okay Vivian – Eylül Deniz (DJ Set)

xanah (GER)
Berlin bazlı prodüktör, şarkıcı ve performans sanatçısı xanah (Roxana Aurora), müziğinde mistik ve karanlık sesleri sıradışı beat’ler ve sıcak, çok yönlü vokallerle birleştiriyor.
Punk, modern caz ve grunge ile büyüyüp endüstriyel, tekno ve her türlü deneysel elektronik müziğe geçiş yapmış olan Xanah, kendi müziğini “Future-Witch-Grunge”, elektronik pop ve ambient türlerinin özgün ve yırtık bir versiyonu olarak tanımlıyor.

Okay Vivian
Okay Vivian ağır ritmler, dağılan vokaller, nefes ve fısıltı sesleriyle; gizin parça parça anılarından, yıkıcı ilişkilerden ve hareket edemese de eğilip bükülebilen yabani bitkilerden ilham alarak, kırılgan ve hipnotize bir atmosfer yaratıyor.

Eylül Deniz – Dj Set
2017 senesi sonunda kendi prodüksiyonlarını Eylül Deniz, 90’lı yılların post punk, dark-wave kültürünün özellikle kadın gücünü güçlendiren hareketinden etkilenerek ürettiği maddelerde, dinleyiciye/seyirciye kendine özgü karanlık atmosferini farklı materyallerle sunuyor. Karanlık synth melodilerini, güçlü ve gürültülü basların üzerine mistik ve derin vokallerle sentezleyen Eylül aynı zamanda experimental müzik adı altında da 2018 senesi boyunca hem Türkiye hem de Avrupa’da yer altı sahnelerinde yer aldı.

Başlangıç saati: 21:21
Etkinlik ücretsizdir.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0544) 514 10 35 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.Detaylar

Tarih:
31 Mayıs Cuma
Saat:
21:21 - 01:00
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
  

Mekan

Haymatlos
Kavaklıdere Mahallesi, Konur Sk. 73/B
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0544) 514 10 35
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?