Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Mevzu 1. Yıl Olimpiyatları: Biathlon    Telwe
17 Ocak Cuma @ 20:00 - 01:00

Mevzu Records 1. Yıl Olimpiyatlarının Biathlon ayağını sunar!

Orta Doğu’daki en SIKINTI, en DERDO, en DAMAR Hardcore grupları Mevzu Records’un 1. Yıl kutlamaları için 17 Ocak’ta Telwe’de bir araya geliyor!

Serinin Biathlon ayağında yeni albüm hazırlığında olan Ankaralı Hardcore grubu No Relics, bu yıl “State of Dreaming” adlı albümünü yayınlamış İzmirli Melodic Hardcore grubu Scenes We Have Missed, “Mono No Aware” ile çıkışını gerçekleştirmiş Screamo grubu Ria, Yeni EP kaydını tamamlamak üzere olan Ankaralı Grindcore ekibi Rektal Tuşe ve Self Titled albümünü yayınlamış olan Kaotik Hardcore grubu Pourbon’un yanı sıra sürpriz isim olarak Emaskülatör de silahına davranacak!

Kapı Açılış: 20:00

Line Up:

20:30 Emaskülatör
21:00 Pourbon
21:45 No Relics
22:30 ria
23:15 Scenes We Have Missed
24:00 Rektal Tuşe

Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 433 54 54


Groot Band tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
17 Ocak Cuma
Saat:
20:00 - 01:00
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Telwe
Cumhuriyet Mahallesi, İnkılap Sk. 6/C
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 433 54 54
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?