Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Tuna Kiremitçi    6:45 KK
3 Ekim 2019 ✱ 22:3000:30
32 TL

Tuna Kiremitçi sevilen şarkılarıyla 6:45 KK Ankara sahnesinde.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 40 TL yerine 32 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
"Affet", "Yine Sevebilirim","Bu Aşk Burada Biter", "Birden Geldin Aklıma", ve "Mucize" gibi klasikleşen şarkıların yaratıcısı, müzisyen ve şair Tuna Kiremitçi, albüm ve sahne çalışmalarına devam ediyor ve çoğunun sözü ve müziği kendisine ait şarkılarıyla dinleyiciye duygu ve dans dolu bir repertuar sunuyor.
Tuna Kiremitçi Hakkında Doğum Yeri: Eskişehir Doğum Tarihi: 24 Şubat 1973
Hakkında: - Profesyonel müzik kariyeri 1990'lı yıllarda katıldığı Kumdan Kaleler topluluğuyla başladı. - 2013 yılında Burak Aldinç, Selim Öztunç, Hasan Köseoğlu ve Murat Kulaksızoğlu ile Atlas grubunu kurdu. - "Git Kendini Çok Sevdirmeden", "Bu İşte Bir Yalnızlık Var", "Yolda Üç Kişi", "Dualar Kalıcıdır" ve "Gönül Meselesi" gibi birçok başarılı roman yayımladı.

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 468 1070


Tuna Kiremitçi tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
3 Ekim 2019
Saat:
22:30 ➔ 00:30
Ücret:
32 TL
Etiketler:
   

Mekan

6:45 KK
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Cd. No:66/1
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 468 1070
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X