Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Turgay Yalçın ve Murat Pancaroğlu ile 33 1/3 Devirde Caz’a Devam | SAMM’s bistro
28 Nisan Pazar @ 19:30 - 22:30

Etkinlik Navigation

33-1/3 Devirde Caza Devam Ankara Caz Festivali kapsamında, Samm’s Bistro’da sahne alacak.

Programda, popüler müziğe caz ve blues estetiğini getiren üç efsane şarkıcı, Frank Sinatra, Ray Charles ve Tony Bennett’in, kariyerlerinin olgunluk çağında kaydettiği düet projelerinin plaklarından seçtiklerimizi dinleyeceğiz. Hi-Fi sistemler aracılığıyla plak dinlemenin keyfine şarkıların ve icraların kısa öyküleri eşlik edecek.

Turgay Yalçın Ankara’da yaşıyor. Sıkı bir caz dinleyicisi hatta bir cazkolik. Analog tutkunu ve plak koleksiyoncusu. RadyoODTÜ’de Koyu Mavi Notalar ve Radyo Cazkolik’te Sesler Denizi programlarını hazırlamış ve sunmuş olan Yalçın aynı zamanda Cazkolik’de söyleşiler yapıyor, müzik üzerine yazıyor.

Ankara’da yaşayan ses mühendisi Murat Pancaroğlu 80’li yıllardan beri çeşitli Hi-Fi firmaların temsilciliğini, satışını ve servisini yapmakta. Sahibi olduğu MurPan Audio Laboratories, lambalı amplifikatör, full-range high-efficiency Hi-Fi hoparlör ve analog pikap ürünleri üzerine uzmanlaşmıştır.

İletişim Numarası: (0312) 447 90 00 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.Turgay Yalçın ve Murat Pancaroğlu ile 33 1/3 Devirde Caz’a Devam
5 puan 1 kişi
Bu etkinlik 212 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
28 Nisan Pazar
Saat:
19:30 - 22:30
Etiketler:
    

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bu Konsere Özel Bilgiler

Ücret : Etkinlik ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.
Rezervasyon : Rezervasyon yapmanız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?