Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Turgay Yalçın ve Murat Pancaroğlu ile Caz | SAMM’s bistro
17 Şubat Pazar @ 18:30 - 21:30

“33 1/3 Devirde Caz’a Devam…” diyoruz

Ankara’nın caz sahnesi SAMM’s bistro’da “cazda yolculuk” caz tutkunlarına farklı ve yeni boyutlar sunarak devam ediyor. Serinin 17 Şubat 2019 Pazar günü saat 18:30’da başlayacak 3. programı olan Tommy Flanagan’la Bir Akşam’da usta piyanist Tommy Flanagan konuk edilecek. Radyo programcısı Turgay Yalçın ve ses mühendisi Murat Pancaroğlu’nun hazırladığı serinin bu programında, Flanagan’ın plaklarından örnekleri radyo programı formatında dinleyebileceksiniz.

Rezervasyon: 0312 447 90 00

İletişim Numarası: (0312) 447 90 00 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.Turgay Yalçın ve Murat Pancaroğlu ile Caz
5 puan 1 kişi
Bu etkinlik 117 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
17 Şubat Pazar
Saat:
18:30 - 21:30
Etiketler:
  

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bu Konsere Özel Bilgiler

Ücret : Etkinlik ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.
Rezervasyon : Rezervasyon yapmanız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?