Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
TÜRKAY Türk Armoni Yıldızları Orkestrası | Bilkent Station
11 Mayıs 2018 @ 20:00 - 22:00
45 TL

Etkinlik Navigation

TÜRKAY Türk Armoni Yıldızları Orkestrası, 22. Uluslararası Ankara Caz Festivali kapsamında sizlerle…

Bnd. Bnb. Hakan Özgen şef / conductor
Ece Göksu vokal / vocal
Dilek Sert Erdoğan vokal / vocal
Şirin Soysal vokal / vocal

Türk Armoni Yıldızları Orkestrası Solistler: Ece Göksu, Dilek Sert Erdoğan, Şirin Soysal

Ankara Caz Festivali 22. Yılında yine bir büyük orkestrayı muhteşem caz vokalleri ile birlikte ağırlıyor. Bigband geleneğini büyük emeklerle sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, TÜRKAY’a ve katkılarından ötürü FNSS’e teşekkür ederiz.

2006 Yılında Türk Silahlı Kuvvetleri Armoni Mızıkası Komutanlığı bünyesinde kurulan ve 2007 ve 2008 yıllarında Bnb. Bilgin BAYRAK ve 2013 yılında Yzb. Tarık TAL  yönetiminde Ankara Uluslararası Caz Festivalinde unutulmaz konserler veren Türk Armoni Yıldızları Orkestrası, 22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde Bnd. Bnb. Hakan Özgen yönetiminde sahne alıyor. Her yaştan dinleyiciye seslenecek repertuarı ile TÜRKAY, gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki festival ve organizasyonlarda ülkemizi ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ni başarı ile temsil etmektedir.
Türk Armoni Yıldızları Orkestrası’na Türkiye’nin en yetenekli kadın caz vokallerinden Ece Göksu, Şirin Soysal ve Dilek Sert Erdoğan eşlik ediyor.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.


TÜRKAY Türk Armoni Yıldızları Orkestrası tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
11 Mayıs 2018
Saat:
20:00 - 22:00
Ücret:
45 TL
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

Bilkent Station
Üniversiteliler Mah. 1597. Cd. No:3
Ankara,
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?