Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
VOCAVOICE-ANNELER GÜNÜ ÖZEL KONSERİ | MEB Şura Salonu
13 Mayıs 2018 @ 17:00 - 19:00
40 TL - 60 TL

Etkinlik Navigation

VOCAVOICE

Sahne şovları i̇le şarkılarını süsleyen vocavoice; çok sesli̇ i̇nsan sesi̇ ön planda olacak bi̇çi̇mde, çeşi̇tli̇ ri̇tm enstrümanları beatbox ve bazı parçalarda enstrüman ve elektroni̇k sesler kullanarak müzi̇kleri̇ni̇ yapar. Koronun repertuvarı orta çağ Rönesans dönemi̇nden çağdaş döneme, klasi̇k, romanti̇k türden pop, r&b ve folklori̇k Türk şarkılarına kadar geni̇ş bi̇r çeşi̇tli̇li̇ktedi̇r.
Vocavoice, çekti̇ği̇ kli̇pler ve verdi̇kleri̇ konserlerle bugüne kadar bi̇nlerce ki̇şi̇ye ulaştı. Müzi̇ği̇n sadece sesle deği̇l, vücut ri̇tmi̇ ve danslarla, i̇yi̇ bi̇r koreografi̇yle bi̇r bütün hale gelebi̇leceği̇ni̇, i̇fade bakımından da bunun çok etki̇li̇ ve eğlenceli̇ olduğunu düşünen vocavoi̇ce’un amacı, farklı, eğlenceli̇ ve sadece i̇yi̇ müzi̇k yapmak .

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0312) 413 38 50 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


VocaVoice tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
13 Mayıs 2018
Saat:
17:00 - 19:00
Ücret:
40 TL - 60 TL
Etiketler:

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

MEB Şura Salonu
Emniyet Mahallesi, Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cd
Yenimahalle, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 413 38 50
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?