Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Volkan Yırtıcı    IF Performance Hall
15 Ocak Çarşamba @ 22:00 - 00:30
10 TL

Volkan Yırtıcı IF Performance Hall sahnesinde.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 33 TL yerine 10 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al

Uzun yıllardır Ankara’da müzik stüdyosu işleten Volkan Yırtıcı bugüne kadar bir çok grubun ve müzisyenin kayıtlarını, aranjörlüğünü ve müzik prodüktörlüğünü yapmıştır. İlk albümü “Yanlış Notalar” 2007 yılında yayınlanmış ve son şarkısında Erkan Oğur bu albüme eşlik etmiştir. 2016 yılında ise 2. albümü “Düşün” ü yayınlamış ve albümün 4. klibi Eleklerden Geçtim’ de usta oyuncu Erkan Can bu klipte rol almıştır. 2017 yılında ise Aşık Veysel’ in Kara Toprak şarkısını rock formunda yorumlayarak single olarak yayınlamıştır.

Gitar ve vokalde Volkan Yırtıcı, bas gitarda Koray Ergünay, klavyede Evren Kalaycıoğlu, keman ve back vokalde Azra Berfin Eren, davulda Semih Örnek’ den oluşan ekip, konser programlarında; albüm şarkılarının yanısıra efsaneleşmiş Türkçe şarkıları kendilerine has yeni düzenlemeleri ve yorumlarıyla seslendirmektedir.

Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Bu konsere ücretsiz bilet çekilişi sosyal medya hesaplarımızda

facebook twitter instagram
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 418 95 06


Volkan Yırtıcı tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
15 Ocak Çarşamba
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
10 TL
Etiketler:
    

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X