Yükleniyor Etkinlikler
Yaşlı Amca    6:45 KK
29 Ocak Çarşamba @ 22:00 - 00:30
28 TL Bilet Al

KALAN SÜRE

88933
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Etkinlik Navigation

Yaşlı Amca Ankaralı müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 38 TL yerine 28 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al
Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Yaşlı Amca; rock müzikle kurdukları ortak bağ nedeniyle ilkokul yıllarından beri dost olan 20 yaşında iki Ankaralı gencin hikâyesinin adı…2012 yılında kendi şarkılarıyla albüm kaydetmeye karar veren grup, bir yandan söz yazıp beste yaparken, diğer yandan arkadaş ortamında çekip sosyal medyada paylaştıkları müzik video’larıyla Ankara çevrelerinde hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. O dönem Ankara’daki rock müzik mekânlarından teklif üstüne teklif alan Yaşlı Amca; cover’larla gelen şöhretin değil, kendi şarkılarıyla tanınmanın ve sevilmenin peşinde olduğundan İstanbul’un yolunu tuttu.  Yaşlı Amca’nın “Sabaha Kadar” adını taşıyan ve 5 parçadan oluşan EP’si bir süredir  iTunes’ta ön siparişte bulunmaktaydı. 17 Temmuz’da satışa açıldığı anda büyük ilgi  gören “Sabaha Kadar”ın ilk klibi de EP ile aynı adı taşıyan parçaya çekildi. Video’ların genel yönetmenliğini Cihangir Ateşağaoğlu, yönetmenliğini Burak Barutçu üstlendi.  Grubun fotoğrafları ve albüm kapak tasarımı Stüdyo 1A’dan Kenan Sunar’a ait. Yaşlı Amca; 2 parçasının remix’iniyse ise iTunes’a özel olarak hazırladı.

Artun Özoğlu: Vokal / Ritim Gitar / Akustik Gitar Sarper Sonbay: Lead Gitar / Akustik Gitar / Geri Vokal Hüseyin Tosun: Bas Gitar Barış Kutlu: Davul / Perküsyon

(0312) 468 1070


Yaşlı Amca tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
29 Ocak Çarşamba
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
28 TL
Bilet Al
Etiketler:
    

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

6:45 KK
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Cd. No:66/1
Çankaya, / Ankara
(0312) 468 1070
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?