Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Zeytinli Rock Festivali 2018
29 Ağustos 2018 @ 12:00 - 2 Eylül 2018 @ 23:30
150 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Türk rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali, 29-30-31 Ağustos – 1-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili‘nde…

Bilet almak için tıklayın

Zeytinli Rock Festivali’nde bu yıl kimler olacak?

Festivalde çıkacak isimler henüz açıklanmadı. Çok yakında La Konser’de festivalin kadrosunu bulabilirsiniz.

Zeytinli Rock Festivali 2018 bilet fiyatları nedir?

Festivalin bilet fiyatları ön satışta kamp+kombine 150 TL. Kampsız fiyatlar ise 120 TL. Şu an festivalde ön indirimli dönem. Fiyatlar tarih yaklaştıkça yükselecektir.

Efsane festival devam ediyor.
Milyon Yapım, Umut Kuzey’in öncülüğünde tam dört yıl önce, kamplı festival kültürü yok olmaya başlamışken Zeytinli Rock Festivali’ni yeniden hayata geçirmişti. Birbirinden başarılı dört yılı geride bırakan festival her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük yerli müzik festivali halini aldı. Türk rock müziğinin geçit töreni olan Zeytinli Rock Festivali, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham olurken, bir taraftan da ülkemizde kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağladı.
Geçtiğimiz yıl 5 gün boyunca 75’den fazla sanatçıyı ve 200.000’den fazla müzikseveri buluşturarak, Türkiye müzik festivali tarihine damga vuran Zeytinli Rock Festivali, 2018 yılında da efsane bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.
Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım organizasyonluğunda, %100 müzik ve eğlence ile önümüzdeki yıl 29-30-31 Ağustos- 1-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde gerçekleşecek ve sektörümüzün en önemli rock sanatçı ve gruplarına ev sahipliği yapacak olan Zeytinli Rock Festivali’nin ön avantajlı biletlerini kaçırmayın.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Detaylar

İletişim Numarası: (0312) (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Çeşitli Sanatçılar tüm konserleri

Detaylar

Başlangıç:
29 Ağustos 2018 @ 12:00
Bitiş:
2 Eylül 2018 @ 23:30
Ücret:
150 TL
Bilet Al
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Ankara

Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312)
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?