Yükleniyor Etkinlikler

Ankara Palas


Adres: Doğanbey Mh., Cumhuriyet Bulvarı No:9, Ulus
Altındağ, / Ankara

(0312) 508 18 00 Şimdi Ara

Mekanın İnternet Sitesi | Google'da ara

Ankara Palas mekanındaki tüm konserler, dinletiler ve canlı müzik performansları Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

Ankara Palas Devlet Konukevi  şehrin merkezinde konumlanmış ve 7000m2‘ye yayılmış farklı gereksinimleri cevaplayabilir bahçe dahil, toplam 4 salondan oluşmaktadır. Her biri özgün niteliklere sahip olan salonlarımızın içerisinde 500 m2’lik Balo Salonumuz da bulunmaktadır. Şefimiz ve ekibi keyifli kahve molaları, ince dokunuşlarla zenginleştirilmiş gala yemekleri, en güzel gününüzü taçlandıracak düğün menüleri ile hizmetinizdedir. Gün ışığı alan ve açılabilen pencereleri, yüksek tavanları, modern tasarım ve son teknoloji teknik ekipmanları ile Ankara Palas Devlet Konukevi  aynı anda 1000 kişiye hizmet verebilmektedir.
Tüm gün süren toplantılar sonrasında da oteli çevreleyen yeşil parklar ve alışveriş seçenekleri havanızı değiştirecek seçenekler arasında yer alır.

Cumhuriyet’in ilk kuruluş yıllarının bugün de sevilen ve takdir edilen mimari örneklerinden biri olan Ankara Palas, halen Dışişleri Bakanlığı‘na bağlı bir döner sermaye işletmesi olarak, Türk ve yabancı konuklara, Atatürk’ün ayak bastığı, özgün tarihi ortamında hizmet sunmaktadır.

Son zamanlarda özel veya resmi birçok kokteyl, yemekli toplantı, konferans ve resepsiyonun düzenlendiği Ankara Palas, özellikle Cumhuriyet’in ilk yıllarının ilginç ortamının gizemini hissetmek, Cumhuriyet ruhunu mimaride yakalamak isteyenler için Ankara’da her geçen gün daha fazla artan çekim merkezi haline gelmektedir.


Ankara Palas Mekan Detayları


KONSER TAKVİMİNE GİT

YAKLAŞAN KONSERLERİ

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?