Yükleniyor Etkinlikler

Jolly Joker


Adres: Kızılırmak Caddesi No 14 Kocatepe
Çankaya, / Ankara

(0312) 424 11 11 Şimdi Ara

Mekanın İnternet Sitesi | Google'da ara

Jolly Joker Ankara mekanındaki tüm konserler, dinletiler ve canlı müzik performansları Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

Jolly Joker Hakkında

Jolly Joker Ankara, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Ankara’da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur. Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip şehirlerinden Ankara ‘da müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Ankara’nın birinci hedefidir.
Jolly Joker Ankara, bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir ve bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Ankara ‘nın en büyük kozlarından ilkidir. Benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesidir, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.


Jolly Joker Mekan Detayları

Çalışma Saatleri: 20:00 - 04:00

Bu mekanın konserlerinde indirimli bilet satın alma şansınız var. İndirimli konserleri görmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al

KONSER TAKVİMİNE GİT

YAKLAŞAN KONSERLERİ


Eylül 2019

Levent Yüksel

25 Eylül Çarşamba @ 22:00 - 00:30 Jolly Joker

Merve Özbey

27 Eylül Cuma @ 22:00 - 01:00 Jolly Joker

Ceylan Ertem

28 Eylül Cumartesi @ 22:00 - 01:00 Jolly Joker

Kasım 2019

Dr. Skull

8 Kasım Cuma @ 20:00 - 00:30 Jolly Joker
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?