Yükleniyor Etkinlikler

The Podium Hall

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi
Çankaya, Ankara 06810 Türkiye
+ Google Haritalar http://www.thepodiumhall.com

Başkentin yeni klasik müzik konser salonu ve modüler sanat merkezi Podium Hall, titiz bir ekibin, Avrupa’da hızla yaygınlaşan “butik” konser salonu konseptini Başkent seyircisine sunmak için başlattığı çalışmanın sonucu olarak kurulmuştur.

Sanat severlere sıra dışı ve samimi bir müzik deneyimi ve sahne ile iç içe unutulmaz bir tecrübe sunabilmek için yükseltilmiş podyum platformlar kullanılarak tüm izleyicilerin sahne görüş açısı kusursuz bir hale getirilmiş, konfor için özel konferans koltukları tercih edilmiştir.

Sahne etrafını “U” şeklinde saran oturum düzeni, salonun pek çok sahne sanatına ev sahipliği yapmasına imkân sağlıyor ki – “modüler” sanat merkezi tanımlamasının temelinde bu yatıyor.
Sanatçılar için kulislere, keyifle sohbetler için fuaye alanına sahip olan salon, “butik” olarak anılmaya ironik bir gönderme yaparak Ankara’da eşine nadiren rastlanabilecek bir Yamaha C7
kuyruklu konser piyanosuna sahiptir.

Çağdaş müzik, klasik, romantik ve 20.yy. repertuarlarının yanı sıra farklı projeler, sunum ile zenginleştirilmiş konser ve etkinliklere yer verilecek, fakültelere, müzik okullarına, genç müzisyenlere, öğrenci ve profesyonellere kendilerini ifade edebilecekleri özgün programlar ile sahne imkânı sunmanın yanı sıra konferans, akademik programlar, gruplara özel konserler ve resim müzayedeleri de salonda gerçekleştirilecektir.

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah.
Alacaatlı Caddesi, No:18, Anchor İş Merkezi, A-Blok, Kat 2, D:9 – Çayyolu/Ankara


The Podium Hall Mekan DetaylarıMekandaki Etkinlikler

  • Sonuç bulunamadı.

← Etkinlikler sayfasına geri dön