Yükleniyor Etkinlikler
Dokuz Beş Yokuz Biz dinle izle

Grubun tohumu 2016 yılında; Cihan İspanoğlu (gitar/vokal), Ali Erserçe (gitar/vokal), Ahmet Can Altunsaray (bas gitar) üçlüsünün mesai sonlarında ofiste ve Ali’nin garajında yazdıkları şarkılar ile Ankara’da atıldı.

Gültekin Ünal (gitar/gerivokal) ve Çağlar Ülküderner (davul) ’in katılımıyla ilk kadrosu oluşan grup bir süre “Cam Balon” adıyla sosyal medya üzerinden dinleyiciye ulaştı. 2017 yılında yaşanan zorunlu ayrılıkların sonucu yeniden davulcu ve bas gitarist arayışına başlayan grup davula Batuhan Doğu Alkaya’nın, bas gitara ise Furkan Alkaya’nın geçmesi ile bugünkü kadrosuna ulaştı ve durmaksızın prova çalışmalarına başladı. 21.10.2018’de uzun süren yeni isim arayışına son veren grup, 9-5 mesai saatlerinin dışında sadece müziğe odaklanıyor olmalarından yola çıkarak ” DOKUZ BEŞ YOKUZ BİZ” adını aldı.

Cihan İspanoğlu (Gitar/Vokal) Gültekin Ünal (Gitar/ Vokal) Furkan Alkaya (Bas Gitar) Batuhan Doğu Alkaya (Davul)

daha fazla bilgi için wikipedia | google | ekşi sözlük | facebook
Müzik Türleri Rock
Etiketler Ahmet Can Altunsaray Ali Erserçe Batuhan Doğu Alkaya Çağlar Ülküderner Cihan İspanoğlu Dokuz Beş Yokuz Biz Dokuz Beş Yokuz Biz Ankara Konseri Dokuz Beş Yokuz Biz Konser Furkan Alkaya Gültekin Ünal

bunu puanla

0 / 5 toplam puan 0

Yaklaşan Dokuz Beş Yokuz Biz Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Dokuz Beş Yokuz Biz Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X