Yükleniyor Etkinlikler
Dolce dinle izle

Caz standartlarının çok sesli aranjmanlarını koreografi eşliğinde yorumlayan Dolce Caz Vokal Grubu, renkli ve zengin repertuvarıyla 5 Ocak 2019 Cumartesi akşamı SAMM’s bistro sahnesinde olacak. Caz festivalleri ve müzikal etkinliklerde yer alan üç başarılı kadın vokal; Merve Erdal, Damla Güneş ve Lara Çayan’a piyanoda Janusz Szprot, basta Murat Ulus, davulda Serkan Alagök eşlik edecek.

Dolce, caz müziğinin birçok formuna yer veren geniş bir repertuvarın yanı sıra flamenkodan müzikal tiyatroya farklı türlerden parçaları koreografiler eşliğinde seslendirecek; 2019’un ilk Cumartesi gecesi yine SAMM’s bistro’da müzikle güzelleşecek. Hotel SAMM mutfağına özel lezzetlerle tatlanacak geceye katılmak için rezervasyonda gecikmeyin. Biliyorsunuz, mekanımız butik ve sınırlı sayıda konuk ağırlayabiliyoruz.

Dolce Caz Vokal Grubu, Merve Erdal, Duygu Yücesoy ve Damla Güneş tarafından 2011’de Ankara’da kuruldu. Müzikal tiyatrodan flamenkoya, cazdan koral müziğe uzanan farklı müzik deneyimlerini Dolce’de birleştiren sanatçılar, 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından grup üyelerinin kendi aranjmanlarına, caz, gospel ve müzikallere uzanan geniş repertuvarını, konserlerinde koreografi eşliğinde sunuyor. 2018 yılında Duygu Yücesoy’un gruptan ayrılmasıyla yerine Lara Çayan gruba katılmıştır.

Dolce Jazz & Vocal:
– Merve Erdal (alto)
– Damla Güneş (mezzo)
– Lara Çayan (soprano)
– Berkay Toprak (piyano)
– Gökhan Över (bass)
– Burak Bulut (drums)

daha fazla bilgi için meraklısına.org google | wikizero | ekşi sözlük | facebook
İlgili Müzik Türleri Caz Flamenko
İlgili İsimler Dolce Dolce Caz Dolce Caz Vokal Grubu Dolce Jazz Dolce Jazz Band Dolce Jazz Trio

Yaklaşan Dolce Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Dolce Konserleri

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X