Yükleniyor Etkinlikler
Dolce dinle izle

Dolce Caz Vokal Trio’nun sahne aldığı tüm mekanlar, tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

Dolce Hakkında

Caz standartlarının çok sesli aranjmanlarını koreografi eşliğinde yorumlayan Dolce Caz Vokal Grubu, caz festivalleri ve müzikal etkinliklerde yer alan üç başarılı kadın vokalden oluşuyor: Merve Erdal, Damla Güneş ve Lara Çayan… Dolce, caz müziğinin birçok formuna yer veren geniş bir repertuvarın yanı sıra flamenkodan müzikal tiyatroya farklı türlerden parçaları koreografiler eşliğinde seslendiriyor.

Dolce Caz Vokal Grubu, Merve Erdal, Duygu Yücesoy ve Damla Güneş tarafından 2011’de Ankara’da kuruldu. Müzikal tiyatrodan flamenkoya, cazdan koral müziğe uzanan farklı müzik deneyimlerini Dolce’de birleştiren sanatçılar, 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından grup üyelerinin kendi aranjmanlarına, caz, gospel ve müzikallere uzanan geniş repertuvarını, konserlerinde koreografi eşliğinde sunuyor. 2018 yılında Duygu Yücesoy’un gruptan ayrılmasıyla yerine Lara Çayan gruba katılmıştır.

Daha fazla bilgi için google | wikizero | ekşi sözlük | facebook

Grup Üyeleri

Merve Erdal
Damla Güneş
Lara Çayan


İlgili Müzik Türleri Caz Flamenko

Yaklaşan Dolce Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Dolce Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Temmuz 2019

Dolce

14 Temmuz Pazar @ 20:30 - 23:00 L’avare Sahne

Şubat 2019

Dolce

14 Şubat Perşembe @ 21:30 - 23:30 Hayal Kahvesi
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?