Yükleniyor Etkinlikler
Necati ve Saykolar dinle izle
Necati ve Saykolar
5 puan 2 kişi

Necati ve Saykolar 2011 yılında kurulmuş vokalist ve sazcı Necati Karadayı, gitarist Alper Kayman, bas gitarist Barış Şanlısoy, ve baterist Serhat Ergür’den oluşan Türk rock müzik grubu.

Necati ve Saykolar, Müzik ve eğlenceyi bir arada sunan, tamamen doğaçlama repliklerle her türlü müzik tarzını birleştiren interaktif performans grubu. Rock müzik tabanlı interaktif performans grubu Necati ve Saykolar, 2008 yılında Necati Karadayı (bağlama, vokal) ve Alper Kayman (elektro gitar, vokal) önderliğinde kuruldu. Yaptıkları müzikal performansla kendilerine farklı bir kulvar yaratan grup, ilerleyen zamanlarda bu tarzı daha da geliştirerek yol arkadaşlarıyla birleşerek kitlesini daha da genişletti.

70’li ve 80’li yılların Yerli ve Yabancı guruplarının müziklerinden etkilenen Necati ve Saykolar beste ve sahne performanslarında o yılların Sound’larını kendilerine örnek alıp günümüz müzik tarzlarına uyarlamakta sahnelerine bir parça interaktif performans eklemektedir.

Grup, sırasıyla Barış Şanlısoy (bas gitar) ve Serhat Ergür’ün (davul) katılımıyla zenginleşen kadrosunu halen koruyor. Necati ve Saykolar, repertuvarlarındaki farklılık ve yorumlarındaki çeşitliliği sahne aldığı birçok platformda hedef kitleye başarıyla aktardı. Grubun ilk abümü olan “Dur, Bak, Dinle, Geç” projesi; bu farklı tarzın eğlenceli bir sunumudur.

Necati Karadayı (bağlama, vokal)
Alper Kayman (elektro gitar, vokal)
Barış Şanlısoy (bas gitar, vokal)
Serhat Ergür (davul)

Daha fazla bilgi için google | wikizero | ekşi sözlük | facebook
İlgili Müzik Türleri Anadolu Rock Pop Rock
İlgili İsimler Alper Kayman Barış Şanlısoy Necati Karadayı Necati ve Saykolar Serhat Ergür

YAKLAŞAN KONSERLERİ

Yaklaşan Necati ve Saykolar Etkinlikleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Necati ve Saykolar Etkinlikleri

  • Sonuç bulunamadı.


Nefes

Eylül 2019

Necati ve Saykolar

12 Eylül Perşembe @ 20:30 - 22:30 Tepe Prime

Temmuz 2019

Necati ve Saykolar

19 Temmuz Cuma @ 22:30 - 00:30 6:45 KK
+ Etkinlikleri dışa aktar
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?