Yükleniyor Etkinlikler
Rembrandt Frerichs Trio dinle izle

Rembrandt Frerichs Trio grubunun tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

Rembrandt Frerichs Trio Hakkında

Rembrandt, geniş perspektifi olan bir piyanisttir. Amerikan caz geleneğine aşina olsa da sıkça tercih edilen yollardan kaçınmak istemektedir. Avrupa klasik müziğinden etkilenen Rembrandt’ın Arap müziği tutkusu, kendisinin Mısır’da kaldığı iki yıllık süreçte ortaya çıkmıştır.

Şimdi 36 yaşında olan sanatçı Birdland, New York’ta çalmıştır. Albümleri, 2007 ve 2014 yıllarında Edison Ödülleri’ne aday gösterilmiştir. Rembrandt, vizyonunu dünya müziği ve doğaçlama caz harmanından çıkan yeni seslerle ifade edebilmek için, bestelerini bir nedenle üçlü biçiminde icra eder: Kendisi, caz piyano üçlüsünün, doğaçlama müziğin özünü mümkün olan en yoğun ve etkili biçimde yansıttığına inanır.

Rembrandt Frerichs üçlüsü gerçekten çalışan bir gruptur: Her pazartesi günü kendilerini etkileyen müzisyenlerle ve yeni müziklerle çalışmak için bir araya gelirler. Yakın bir geçmişte İran’dan Kayhan Kalhor, Norveçli akordeoncu Frode Haltli ve aralarında kemancı Liza Ferschtman, arpçı Remy van Kesteren ve obuacı Yoram Lachish’in de bulunduğu pek çok klasik müzik icracısı ile aynı sahnede çalmışlardır.

Daha fazla bilgi için google | wikizero | ekşi sözlük | facebook
İlgili Müzik Türleri Caz Klasik Müzik

Yaklaşan Rembrandt Frerichs Trio Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Rembrandt Frerichs Trio Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Mart 2019

Kasım 2018

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?