Yükleniyor Etkinlikler
Şenay Ocak dinle izle

Şenay Ocak Quartet‘in tüm Ankara konserleri lakonser.com‘da.

Kayseri’de doğan Şenay Ocak, müzik ve sahne sanatlarına ilgisi nedeniyle lise yıllarından itibaren müziğe yöneldi. Turizm Rehberlik ve Uluslararası İlişkiler alanında iki fakülteyi yaşadığı yer olan Ankara’da bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesi Caz Yüksek lisans hazırlık sınıfında vokal alanında Sibel Köse, Başak Yavuz ve Uraz Kıvaner eşliğinde ensemble ve atölyelerine katıldı. Ayrıca caz alanında müzik teori derslerine Şevket Akıncı ve Baki Duyarlar ile başladı. Bahçeşehir Üniversitesi Caz Akademisi’nde kendi gibi öğrenci olan müzisyenlerle On Queue Jazz Band’i kurdu ve İstanbul’da caz kulüpleri ve festivallerde sahne aldı.

Hacettepe Üniversitesi Caz Anasanat öğretim üyesi Aydın Kahya ile “caz vokal teknikleri ve stili” üzerine çalıştı, aynı zamanda Aydın Kahya ve Şef Erol Erdinç ile sahne almaya Ankara’da devam etti.

Hacettepe Üniversitesi 50. yıl bahar konserinde Hacettepe Üniversitesi Akademik Senfoni Orkestrası ile de sahne alan sanatçı, Ankara’da ve İstanbul’da caz konserleri ve sahne performanslarının yanısıra, eğitimini yurtdışı ve yurtiçi workshoplar ve İstanbul’da ünlü caz duayenleri ile enstrüman,vokal ve müzik teori alanında sürdürmektedir.

daha fazla bilgi için meraklısına.org google | wikizero | ekşi sözlük | facebook

Yaklaşan Şenay Ocak Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Şenay Ocak Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Nisan 2019

Şenay Ocak

10 Nisan Çarşamba @ 20:00 - 22:00 CerModern

Şubat 2019

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?