Yükleniyor Etkinlikler
Şenay Ocak dinle izle
sen de alkışla

Şenay Ocak Quartet‘in tüm Ankara konserleri lakonser.com‘da.

Kayseri’de doğan Şenay Ocak, müzik ve sahne sanatlarına ilgisi nedeniyle lise yıllarından itibaren müziğe yöneldi. Turizm Rehberlik ve Uluslararası İlişkiler alanında iki fakülteyi yaşadığı yer olan Ankara’da bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesi Caz Yüksek lisans hazırlık sınıfında vokal alanında Sibel Köse, Başak Yavuz ve Uraz Kıvaner eşliğinde ensemble ve atölyelerine katıldı. Ayrıca caz alanında müzik teori derslerine Şevket Akıncı ve Baki Duyarlar ile başladı. Bahçeşehir Üniversitesi Caz Akademisi’nde kendi gibi öğrenci olan müzisyenlerle On Queue Jazz Band’i kurdu ve İstanbul’da caz kulüpleri ve festivallerde sahne aldı.

Hacettepe Üniversitesi Caz Anasanat öğretim üyesi Aydın Kahya ile “caz vokal teknikleri ve stili” üzerine çalıştı, aynı zamanda Aydın Kahya ve Şef Erol Erdinç ile sahne almaya Ankara’da devam etti.

Hacettepe Üniversitesi 50. yıl bahar konserinde Hacettepe Üniversitesi Akademik Senfoni Orkestrası ile de sahne alan sanatçı, Ankara’da ve İstanbul’da caz konserleri ve sahne performanslarının yanısıra, eğitimini yurtdışı ve yurtiçi workshoplar ve İstanbul’da ünlü caz duayenleri ile enstrüman,vokal ve müzik teori alanında sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi için google | wikizero | ekşi sözlük | facebook

YAKLAŞAN KONSERLERİ

Yaklaşan Şenay Ocak Etkinlikleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Şenay Ocak Etkinlikleri

  • Sonuç bulunamadı.


Nefes

Nisan 2019

Şenay Ocak

10 Nisan Çarşamba @ 20:00 - 22:00 CerModern

Şubat 2019

Şenay Ocak & Hilmi Arslanoğlu

22 Şubat Cuma @ 20:00 - 23:30 Sara’s Restaurant

Caz ve Romantizm: Saint Valentine Anısına

10 Şubat Pazar @ 18:30 - 20:30 Mozarthaus
+ Etkinlikleri dışa aktar
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?