Yükleniyor Etkinlikler
SesVerSus dinle izle

SesVerSus, sadece insan sesiyle, enstrüman olmadan yani “acapella” müzik yapan grup, birbirinden yetenekli ve istekli birçok vokalin bir araya gelmesiyle oluştu. Sahneyi, şarkı söylemeyi, acapellayı ve içinde bulunduğu ekibi seven kişilerden oluşan SesVerSus grubu sadece şarkı söylemiyor, bu enerjisini de sizlerle paylaşıyor.

Türkiye’de pek yaygın olmayan acapella müziğin bilinirliğini artırmak ve sevdirmek amacıyla hareket eden grup, Türk ezgilerini acapella ile harmanlayarak ülkenin farklı bölgelerinde verdiği konserlerle ve profesyoneller tarafından hazırlanan video kliplerle dinleyicisine ulaşıyor. Yurtdışında da video klipleriyle Türk ezgilerini dünyaya duyurmak hem de acapella müzik adına ülkemizi temsil görevlerini yerine getiriyor.

Youtube, İnstagram ve Facebook gibi sosyal mecralarda grubun yaptığı düzenli paylaşımlarla SesVerSus bilinirliği yüksek bir markaya dönüştü ve hem kendi kitlesini hem de akapella müzik dinleyici kitlesini yarattı. Repertuvarında bulunan klasik batı müziğinden çağdaş yapıtlara, türkülerden caza, çeşitli dillerden ve coğrafyalardan farklı birçok ezgi ile herkese hitap eden grubun dinleyici sayısı her geçen gün artıyor.

daha fazla bilgi için meraklısına.org google | wikizero | ekşi sözlük | facebook
İlgili İsimler Ses Ver Sus SesVerSus

Yaklaşan SesVerSus Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız SesVerSus Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Ekim 2019

SesVerSus

12 Ekim Cumartesi @ 21:00 - 23:30 Zone
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?