Yükleniyor Etkinlikler
Sibel Köse dinle izle

Sibel Köse’nin tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

Sibel Köse Hakkında

Sibel Köse Türkiye’nin önde gelen caz şarkıcılarındandır. Ankara’da yetişmiş ve daha çok müzik üzerinde kendini yetiştirmiştir. Yorumları zengin ve derinliklidir; bir doğaçlama ustasıdır.

ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde öğrenci olduğu yıllarda profesyonel olarak şarkı söylemeye başladı. Bir yandan caz ustalarıyla çalışarak deneyim kazanırken, diğer yandan uluslararası seminerlere ve yaz okullarına katıldı, festivallerde yer aldı. Zamosc Uluslararası Caz Vokalistleri Yarışması’na katılarak Birincilik Ödülü kazandı.

Sibel Köse düzenli olarak önde gelen caz müzisyenlerinin eşliğinde konserler vermekte, albümlerde yer almakta, festivallere, radyo ve TV programlarına katılmaktadır. Türkiye’de ve yurtdışında ikiliden, büyük orkestralara uzanan farklı proje ve gruplarda yer almakta ve solistliğini üstlenmekte, önemli festival ve sanat etkinliklerinde düzenli olarak yer almaktadır. Bugüne dek Polonya, Fransa, Hollanda, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Estonya, İspanya, Kuveyt, Bahreyn, Dubai, Rusya, Senegal, Fas ve Güney Afrika’da şarkı söyledi.

Köse’nin bir müzisyen olarak sahip olduğu yetenek ve beceri, öğretmenlik hüneri ve caz müziğine adanmışlığıyla Türkiye’de caz müziğinin gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak üzere düzenlediği “Caz Vokal Atölyeleri”nde birleşmektedir.

Daha fazla bilgi için google | wikizero | ekşi sözlük | facebook
İlgili Müzik Türleri Caz

Yaklaşan Sibel Köse Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Sibel Köse Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Şubat 2019

Sibel Köse & Kamil Erdem

22 Şubat Cuma @ 21:00 - 23:00 Route

Kasım 2018

Sibel Köse

17 Kasım 2018 @ 20:30 - 23:30 SAMM’s bistro

Haziran 2018

Mayıs 2018

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?