Yükleniyor Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Baturay Özdemir

 10 Ekim Cumartesi @ 21:0022:30    Route    57 TL

:

Başarılı komedyen Baturay Özdemir, tek kişilik gösterisiyle Route sahnesinde.

 

Biletix
815065
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Etkinlik Detayları

Yeni nesil komedyenlerin en tecrübeli ve başarılılarından Baturay Özdemir stand-up kariyerine Ankara’da başladı. Bugüne kadar 20 ilde, 400’den fazla gösteri yapan komedyen; bir çok televizyon ve sinema projesinin yaratıcı ekiplerinde bulundu ve bazılarında konuk oyuncu olarak yer aldı. Türkiye’de stand-up’ın yaygınlaşması için yapılan bir çok projede de yer alan komedyen, Gri Şehir Komedyenleri ve BKM mutfak açık mikrofon gösterilerinde hala sahne almakta. Gösterisinde, kadın-erkek ilişkileri ve politik şakalar yapsa da gösterinin seyrini interaktif yönde devam ettiren komedyen tekrar Fade Stage’de!

Gülmek isteyenler buraya! 17 yaşında stand-up gösterilerine başlayan Baturay Özdemir, toplam 96 gösteri sergiledi. Son amatör undergraund gösterisi olan “Açık Ara” ile büyük bir izleyici kitlesi elde etmeyi başardı. “Prime Time” ile profesyonel gösterilerine başladı. Bu oyununda güncel hayat, kadın ile erkek arasındaki ilişkiler, sosyal hayata dait tespitler ile seyirciyi çokça eğlendirdi. Son olarak yeni oyunu olan “Yekpare” ile başarılarına devam ediyor.

Etkinlik Kuralları

– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız 2 ve 3 kişilik oturmalı masa düzeni ile gerçekleşecektir. Bilet fiyatları kişi başıdır.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
– Mekanda yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır.
– Gösteri esnasında video çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.
Detaylar

Tarih:
10 Ekim Cumartesi
Saat:
21:00 — 22:30
Ücret:
57 TL

Mekan

Route
Meşrutiyet Mahallesi, Selanik-2. Cd. No:70
Çankaya, Ankara 06420 Türkiye
+ Yol Tarifi
Telefon:
(0312) 424 00 23
Website:
http://www.route.com.tr

Sanatçı

Baturay Özdemir

İlgili Etkinlikler

Yorum Bırakın

Avatar