Yükleniyor Etkinlikler
Tüm Etkinlikler Imany
  • Bu etkinlik geçti.
:

Imany

4 Haziran Salı @ 21:00 - 23:00
Oran Açık Hava Sahnesi

Yapı Kredi 80. Yıl Feelin’ Good Etkinlikleri kapsamında sevenleriyle buluşacak olan Imany, yoğun talep üzerine son defa Voodoo-Cello Türkiye turnesinde!

İlk albümü “Shape of a Broken Heart” ile üç ülkede platin plak ödülü kazanarak geniş bir hayran kitlesi edinen, “You Will Never Know” ve “Don’t Be Shy” singleları ile dünya çapında üne kavuşan Imany, şarkılarında aşkın yanısıra, kadın hakları, iklim değişikliği gibi birçok konuda sevenlerinin sesi oluyor ve adeta bir hikaye anlatıcısı olarak günümüz dünyasını şarkılarıyla anlatıyor.

2021 yılında çıkardığı ve çok sevilen cover albümü Voodoo-Cello’da seslendirdiği ikonik pop şarkılarını tiyatral ögelerle bezenmiş benzersiz bir görsel şov eşliğinde, 8 yetenekli çello sanatçısı ile birlikte sahneye taşıyan Imany; Ankara, İzmir, İstanbul ve Antalya’da olağanüstü bir geceye imza atacak.

Imany’nin hikayesini son yılların en popüler şarkıları eşliğinde anlatacağı ve kendinizi müziğin ritmine kapılmaktan alıkoyamayacağınız bu konseri Yapı Kredi sponsorluğunda, Piu Entertainment organizasyonu ile deneyimlemeye hazır mısınız?

Imany


0 / 5


Tarih:
4 Haziran Salı
Saat:
21:00 - 23:00

Organizatör

Epifoni Events
Telefon:
+90 212 123 45 67
Website:
https://www.instagram.com/epifonievents/
Email:
info@epifoni.com.tr
Piu Entertainment
Website:
https://www.instagram.com/piuent/
Oran Açık Hava Sahnesi
Oran, Kudüs Cd. 26 - 1, 06550 Çankaya
Ankara, Çankaya 06550 Türkiye
info@esdgrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlik Navigasyon

LaKonser ❤ 2017-2024