Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
 • Bu etkinlik geçti.
Selda Bağcan    Milyon Performance Hall
29 Kasım 2019 ✱ 19:3023:30
49,90 TL

Etkinlik Navigation

Selda Bağcan 29 Kasım’da Milyon Performance Hall sahnesinde Ankalılarla buluşuyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 66 TL yerine 50 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Selda Bağcan (d. 1948; Muğla, Türkiye), Türk şarkıcı ve besteci. Çıkış yaptığı 1970'lerden itibaren Türkiye'de ve dünya genelinde tanınarak Türk halk müziği ve Anadolu rock tarzlarında şarkılar yaptı. Şarkılarının bir kısmında siyasi ve toplumsal eleştirilere yer vererek protest müziğin ülkesindeki temsilcilerinden biri oldu. Tarz olarak protest müziği benimseyen Selda Bağcan, kendi bestelediği şarkıları söylemeyi tercih ederken, bin yıllık anonim halk türkülerini çağdaş bir uslupla yorumlamasıyla tanınıyor. Kendisini Türk insanının acılı sesi olarak nitelendiren sanatçı, halen İstanbul'da ikamet etmekte ve sahibi olduğu plak şirketinin yöneticiliğini yapmaktadır.

Selda Bağcan tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
29 Kasım 2019
Saat:
19:30 ➔ 23:30
Ücret:
49,90 TL
Etiketler:
   

Mekan

Milyon Performance Hall
Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. No:41 Bahçelievler
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

4 Comments

 1. Avatar
  Aysel KÖSEGİL

  Merhaba;

  Sayfanın yönlendirdiği yerde bilet fiyatları 70 TL olarak görünmektedir.

 2. Avatar

  Konser 9 da başkayıp 9:30da son buldu 3 şarkıyla sahneden inmiş gelmemizle konser dağıldı hiçbir şey anlamadık

 3. Avatar

  2 parça dinlemek için mi toplandı bu kalabalık kaç memur görevlendirilmiş yarım saat için miydi belediyemizin ve sanatçımız ayıbı…

 4. Avatar

  Yazık oldu zamanımıza diyecek birşey bulamıyorum 2 şarkı için bu kadar teferruata gerek yoktu trafik bile 1 saat için mi kitlendi umarım dikkate alırsınız burada o kadar konser oldu ilk defa böyle bir şey le karşılaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X