Açıklama

Ankara’nın kültür ve sanat hayatına yeni bir soluk getiren Congresium Ankara, dünya çapında uluslararası ve ulusal sanatsal organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek her türlü teknik donanım ve konfora sahiptir.

Modern mimarisi ve farklı kullanım özellikleri ile 3.107 kişi oturma kapasitesine sahip oditoryumda en son teknoloji ses ve görsel teknik altyapı, döner sahne, dev sinema perdesi, ısıtma ve soğutmalı koltukları ile konser, gösteri ve diğer sahne sanatları etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

Congresium’un “mükemmel” ve “devasa” kavramlarını buluşturan mimari estetiği, daha ilk bakışta gözünüzü alacak ve yeni projelerinizle gelecek planlarınızın başlangıcı olacak. Etkinlik ve organizasyonlarınıza başarıyla ev sahipliği yapmak için tasarlanan Congresium, sizi yalnız mimarisiyle değil, gelişmiş teknolojik altyapısı ve çözümleriyle de şaşırtacak. Congresium’un 80.000 metrekarelik kullanım alanı, 10.000 metrekarelik fuar ve sergi salonları, gelecek için tasarlandı ve her ihtiyaca cevap verecek çözümlerle donatıldı.

Çok amaçlı Congresium’un teknik özelliklerine bir göz atın:

10.000 metrekarelik fuar alanı
3.107 kişi kapasiteli oditoryum
1.500 metrekarelik üçe bölünebilir balo salonu
400 metrekarelik 2 adet lounge
100 metrekarelik 5 adet toplantı salonu
50 metrekarelik 5 adet küçük toplantı salonu
2 adet restoran
4.700 metrekarelik panoramik Ankara manzaralı, dış mekan aktivitelerine aktivitelere uygun teras
650 metrekarelik Ankara manzaralı teras

Konum
  • Sö?ütözü, Sö?ütözü Cd. No:1, 06510 Çankaya/Ankara, Türkiye

  • Henüz yorum yapılmadı
  • Yorum Ekle