Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Yalın | Armada
29 Haziran Cumartesi @ 20:30 - 23:30
55 TL Bilet Al

Son teklisi ‘Sensiz Ben Ne Olayım’ ile geçtiğimiz yıl müzik listelerini alt üst eden Yalın, 29 Haziran Cumartesi akşamı Armada Jolly Joker sahnesinde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Romantizmin doruğa çıkacağı bu muhteşem konser de Yalın, sahnede birçok sürprize de imza atacak. Eşsiz yorumu ve sürprizlerle dolu sahne performansıyla sevenleriyle buluşmak için gün sayan Yalın, dillere pelesenk olmuş unutulmaz aşk şarkılarıyla dinleyenlerin içini ısıtacak…
İndirimli Bilet Al

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

Detaylar


Yalın tüm konserleri

Detaylar

Tarih:
29 Haziran Cumartesi
Saat:
20:30 - 23:30
Ücret:
55 TL
Bilet Al
Etiketler:
      

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Armada
Eskişehir Yolu No: 6 Söğütözü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?