Yükleniyor Etkinlikler
Haktan dinle izle

Haktan’ın tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

Haktan Hakkında

Sanatçı Haktan Canevi 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Babası kanun sanatçısı Ahmet Canevi, annesi ise TRT sanatçısı ve keman virtüözü Nursal Canevi’dir. Küçük yaşlarda babasının kendisine aldığı gitar ile müziğe adım atan Haktan Canevi 7 yaşında TRT Çocuk Korosuna girmiş 9 yaşında ise annesi ile birlikte profesyonel olarak sahne almaya başlamıştır.

2006 yılında ilk albümü “Yorumlar” ile müzikseverlerin karşısına çıkan Haktan Canevi albümünün ardından bir çok kanalda televizyon programlarında canlı yayında şarkılarını seslendirmiştir. 2013 yılında Müslüm Gürses’in anısına hazırlanmış olan “Baba Şarkılar” isimli albümde “Bir Mana Var” isimli şarkıyı seslendirmiştir. 2014 yılında “Canevi”mden isimli maxi single albümünü dinleyiciler ile buluşturmuştur.

Günümüzde aktif olarak sahne çalışmalarını sürdüren Haktan Canevi “Haktan’lı Geceler” isimli sahne performansı ile müzik severlere keyifli dakikalar sunmaktadır. Kendisi gibi sanatçı Niran Ünsal kız kardeşidir. Nida isminde bir kardeşi daha vardır. Haktan Canevi 2 evlilik gerçekleştirmiş ve bir oğlu vardır.

Daha fazla bilgi için google | wikizero | ekşi sözlük | facebook
İlgili Müzik Türleri Pop Türkçe Pop

Yaklaşan Haktan Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kaçırdığınız Haktan Konserleri

  • Sonuç bulunamadı.

Kasım 2018

Haktan

16 Kasım 2018 @ 21:00 - 23:30 Beyzade Çayyolu

Mart 2018

LİNET & HAKTAN

10 Mart 2018 @ 20:00 - 23:00 Winner İncek
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?