Açıklama

Her köşesi özenle tasarlanmış olan Club Mirador, şehir merkezine 15 dakika mesafede, konuklarına bambaşka bir atmosfer sunar. İster mekanımızın farklı köşelerinin birinde bir aktivite, isterseniz bir kır düğünü planlayın, özenle dizayn edilmiş bahçemizin ve Ankara'nın en güzel manzarasının keyfini çıkaracaksınız. Yüzme havuzumuz ve cafemiz haftanın her günü hizmetinizdedir.

Bu şık mekân, 10 dönümlük bir alan içinde, her boyutta çeşitli düğün veya özel etkinliklerine uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Sadece evlenecek çiftlerimize hizmet sunmakla kalmaz, değişik kutlamalara, firma etkinliklerine ve meznuniyet balolarına da ev sahipliği yapar.

Sayısız güzelliklerle çevrili şehrimiz Ankara'nın merkezine arabayla sadece 15 dakika mesafedeki Club Mirador, doğal atmosferi ile sadece özel günlerinizde değil, hafta içi şehrin stresinden bunaldığınız anlarda, hafta sonları sevdiklerinizle bir arada olmak istediğiniz zamanlarda da sizlere, yüzme havuzuyla, café-bistro menüsü ve alkollü-alkolsüz serinleticilerle hizmet vermektedir. Mogan Gölü manzarasını seyrederken dinlenin.

 

Özellikler
  • Henüz yorum yapılmadı
  • Yorum Ekle